واردات و صادرات مواد ژنی

به سیستم واردات و صادرات مواد ژنی خوش آمدید.

چنانچه اولین بار است به این سیستم مراجعه می کنید ابتدا ثبت نام   نمایید.

توجه: از تاریخ 1402/04/10 مدت اعتبار تاییدیه های فنی این مرکز به حداکثر 180 روز افزایش یافت و بعد از اتمام تاریخ غیر قابل تمدیدمی‌باشد.

توجه: از تاریخ 1401/02/20 تمامی وارد کننده‌ها می‌بایست اصل مدرک گواهی بهداشتی محموله خود را تحویل دبیر کمیته واردات و صادرات نمایند.

توجه: برای تسریع در روند مکاتبات و به دلیل حجم بالای ایمیل در info@abc.org.ir لطفا از این پس به آدرس geneticboard@abc.org.ir ایمیل ارسال فرمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق آقای پهلوان پیگیری فرمایید.

توجه: قبل از درخواست اولیه ، کلیه متقاضیان می‌بایست موافقت امور دام استان خود را جهت درخواست خود به مرکز ارسال نمایند.

توجه:وارد کننده های اسپرم گاوی از سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ طبق ضوابط می بایست گزارش توزیع محموله خود را طبق اکسل مورد نظر این مرکز تکمیل و به گروه کمیته مواد ژنی تحویل نمایند ، و برای سال ۱۴۰۰ به بعد نیز طبق دسترسی داده شده به هر متقاضی می بایست وارد سامانه اصلاح نژاد دام سنگین شده و گزارش توزیع خود را طبق موارد خواسته شده تکمیل نمایند . تا این ۲ مورد را اقدام ننمایید سیستم امکان ثبت درخواست جدید را به شما نخواهد داد.

توجه: قبل از ثبت درخواست جدید حتما ضوابط بارگزاری شده در سایت این مرکز به نشانی abc.org.ir را مطالعه نمایید.

قابل توجه واردکننده های مواد ژنی: با توجه به نامه شماره 1401/900/6918 مورخ 1401/02/04، نمونه برداری و بازدید کلیه محموله های وارداتی در مبادی گمرکات کشور، توسط نماینده این مرکز انجام میگردد و از تاریخ مذکور مرکز هیچ نمونه ای را از وارد کننده تحویل نمیگیرد.

توجه: با توجه به روند صدور مجوزهای مربوطه به صورت سیستمی، امکان تغییر و اصلاح در دیتابیس وجود ندارد، لذا متقاضی می‌بایست از درستی کلیه اطلاعات ورودی خود اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به ثبت مراحل نماید. در غیر اینصورت مجوز یا درخواست صادره ابطال می‌گردد تا روند درخواست از ابتدا مجددا روال سامانه را طی کند.

برای استفاده از سیستم از مرورگر های فایرفاکس ، کروم  و یا اینترنت اکسپلورر نسخه 10 به بالا استفاده نمایید.

درصورتیکه قبلا نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کرده اید از طریق لینک "ورود" وارد برنامه شوید در غیر اینصورت برای دریافت نام کاربری و رمز عبور با در دست داشتن  مدارک مربوط به ثبت شرکت به مرکز اصلاح نژاد مراجعه نمایید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های  5-02636771874 کمیته مواد ژنی تماس حاصل نمایید.

در صورت بروز مشکل فنی در فرآیند ثبت درخواست از طریق همین شماره با واحد فناوری اطلاعات تماس حاصل نمایید.